Изготовление пластиковых карт

5.0
Персонал
5.0
Отлично
Цена
5.0
Отлично
Качество
5.0
Отлично
5 отзывов Добавить отзыв
Контакты
Спасибо, мы проверим

Отзывы о Изготовление пластиковых карт (5)

Новые рейтинг Полезные
Виктория Байдакова
Виктория Байдакова
15 сентября 2017
Бездоганно навіть при віддаленій співпраці. Якість та швидкість, гнучкість в роботі, і що приємно особливо для замовників- цінова політика. Дякую.
Вікторія Боксанчук
Вікторія Боксанчук
20 ноября 2016
Працюю з ними приблизно 8 років,виручали багато разів,коли було замовлення візиток виходили навіть у вихідний день за що щиро Дякую, ціни на послуги не високі і завжди з директором можна домовитись за ціну!!!Дуже приємний колектив і ввічливий!!!!Завж... Показать полностью
Олена Гончарук
Олена Гончарук
25 мая 2016
Хочу висловити подяку "VPM-поліграф" за високу якість у виконанні замовлень, компетентність співробітників та надійність у співпраці. Особливо хочеться підкреслити високий професіоналізм працівників і особисто директора Юрія Кукси, які грамотно та д... Показать полностью
Tania Romaniuk
Tania Romaniuk
24 мая 2016
Вже дуже довгий час маємо співпрацю з Юрієм . Обслуговування на найвищому рівні, відповідальний підхід до кожного замовлення. Продукція завжди надходить швидко ,по гарній ціні та якісного гатунку. Рекомендую VPM-поліграф всім!
Женя Узаревич
Женя Узаревич
24 мая 2016
Працюю з ними близько 10 років, все влаштовує, якість - супер, терміни - як то кажуть на вчора, ціни - можна краще та нема куди, гарний колектив. Узагальнюючи - рекомендую всім і дуже вдячний за співпрацю.
Контакты
ул. Буковинская,XX Показать
Показать {{ phone.phone }} Номер телефона
Показать E-mail