VPM-полиграф

5.0
Персонал
5.0
Отлично
Цена
5.0
Отлично
Качество
5.0
Отлично
6 отзывов Добавить отзыв
Контакты
Спасибо, мы проверим

Отзывы о VPM-полиграф (6)

Новые рейтинг Полезные
Виктория Байдакова
Виктория Байдакова
15 сентября 2017
Бездоганно навіть при віддаленій співпраці. Якість та швидкість, гнучкість в роботі, і що приємно особливо для замовників- цінова політика. Дякую.
Марина
Марина
14 декабря 2016
4.8
Местоположение
4.0
Хорошо
Персонал
5.0
Отлично
Цена
5.0
Отлично
Качество
5.0
Отлично
Виконали замовлення швидко та якісно, друкували візитки для компанії. Трохи не зручно місцезнаходження, але по телефону хлопці пояснили як їх знайти.
Вікторія Боксанчук
Вікторія Боксанчук
20 ноября 2016
Працюю з ними приблизно 8 років,виручали багато разів,коли було замовлення візиток виходили навіть у вихідний день за що щиро Дякую, ціни на послуги не високі і завжди з директором можна домовитись за ціну!!!Дуже приємний колектив і ввічливий!!!!Завж... Показать полностью
Олена Гончарук
Олена Гончарук
25 мая 2016
Хочу висловити подяку "VPM-поліграф" за високу якість у виконанні замовлень, компетентність співробітників та надійність у співпраці. Особливо хочеться підкреслити високий професіоналізм працівників і особисто директора Юрія Кукси, які грамотно та д... Показать полностью
Tania Romaniuk
Tania Romaniuk
24 мая 2016
Вже дуже довгий час маємо співпрацю з Юрієм . Обслуговування на найвищому рівні, відповідальний підхід до кожного замовлення. Продукція завжди надходить швидко ,по гарній ціні та якісного гатунку. Рекомендую VPM-поліграф всім!
Женя Узаревич
Женя Узаревич
24 мая 2016
Працюю з ними близько 10 років, все влаштовує, якість - супер, терміни - як то кажуть на вчора, ціни - можна краще та нема куди, гарний колектив. Узагальнюючи - рекомендую всім і дуже вдячний за співпрацю.
Контакты
ул. Орлова, XX Показать
Показать {{ phone.phone }} Номер телефона