Студия Здоровье - НАША ОПОРА

3.0
Персонал
4.0
Хорошо
Цена
1.0
Ужасно
Качество
2.0
Плохо
1 отзыв Добавить отзыв

Студия Здоровье - НАША ОПОРА предлагает следующие услуги: 1. Индивидуальное изготовление подиатричних стелек для коррекции стопы ... Читать дальше

Контакты
Спасибо, мы проверим
Спасибо, мы проверим
Спасибо, мы проверим

Отзывы о Студия Здоровье - НАША ОПОРА (1)

Новые рейтинг Полезные
Каменчук Ксюша
Каменчук Ксюша
18 сентября 2016
3.0
Местоположение
5.0
Отлично
Персонал
4.0
Хорошо
Цена
1.0
Ужасно
Качество
2.0
Плохо
Тарасова там уже пару років немає. Були там в серпні. Лікар там уже третій (знову помінявся). Перейшли на дешевий матеріал. За 30 і 35 розмір заплатили 800 грн, а підібрати взуття під них просто нереально. Не рекомендую. Якість дуже спортилася.
Voltar Tarasav
10 ноября 2017
Дякую вам за вашу оцінку! Студія Здоровя дійсно працює без автора проекту, доктора Володимира Тарасова, але працює в тих умовах, як і вся Україна, складних! Безумовно рівень підготовки фахівців Студії ще не доріс до рівня др.Тарасова, але достатній, щоб надати кваліфіковану допомогу нужденним! Що стосується матеріалів, то Студія Здоровя не перейшла на дешевий матеріал, він як раз не з дешевих, бо матеріали подорожчали в багато разів, хоча якість іх не така, як ми бажали і це залижить не від нас. Що стосується ціни за вироби, то ви правильно підмітили, ціни на усе виросли ( аренда, матеріали, електроенергія...), тільки не на наші вироби, ціна пари коректорів ступні лишилась за ціною десятилітньої давнини, від 300 до 600 гривень. Хіба це для пацієнта погано? Якби ми привязували вироби до долара, то послуги наші стали б для населення не досяжними, а так ми тримаємо доступну ціну у цей не легкий для усіх час. Що стосується підбору взуття під коректори, то це є норма! Так і треба робити, щоб досягнути вашого результату корекції ступні та опори, але ми не виробляємо взуття, а тільки допомагаємо вам правильно його підібрати, залежно від норми, вашого вподобання та статку, тому підбір в цілому залежіть від пацієнта. Що стосується вашої рекомендації, користуватися чи ні нашими коректорами ступні, то є ваше право, але наша статистика свідчить про те, що на сотню задоволених пацієнтів завжди буде 1-2 не задоволених і це норма! Дякую, доктор Володимир Тарасов.(Україна-США)
Контакты
ул.Словацкого, XX Показать
Показать {{ phone.phone }} Номер телефона