Топ 20 компаній напрямку Бізнес послуги в Рівному

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Астрея м. Рівне
Астрея
Юридична фірма "Астрея" надає широкий спектр високоякісних юридичних послуг українським та іноземним клієнтам, з року в рік підтверджуючи бездоганну ділову репутацію та професіоналізм. Клієнти, які скористалися нашими послугами, продовжують і надалі постійно співпрацювати з нами. Звертайтеся до нас...
4.6
23 травня 2015 "Додайте перший відгук про Астрея. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе іншим жителям..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ArtiШок, студія м. Рівне
ArtiШок, студія
Оригінальний сюрприз - це найкращий подарунок близьким людям! Пропонуємо вашій увазі: - друк на тканині; - фото на чашках; - фотопазли; - номери та "етикетки"; - фото на металі; - брелки; - фото на комп. килимках; - фото на керамічній плитці; - фотомагніти; - медалі....
5.0
28 травня 2015 "Додайте перший відгук про ArtiШок, студія. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Ільчук Наталія Олексіївна, нотаріус м. Рівне
Ільчук Наталія Олексіївна, нотаріус
На даний момент немає детального опису цієї компанії
5.0
09 квітня 2015 "Додайте перший відгук про Ільчук Наталія Олексіївна, нотаріус. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось,..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип VPM-поліграф м. Рівне
VPM-поліграф
На даний момент немає детального опису цієї компанії
4.8
11 червня 2015 "Додайте перший відгук про VPM-поліграф. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе іншим..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Rivne Legal, Юридична компанія м. Рівне
Rivne Legal, Юридична компанія
Юридична компанія Rivne Legal відновить порушені права фізичних осіб та забезпечить успішне функціонування і розвиток бізнесу в сучасних умовах українського ринку. Пропонуємо наступні види юридичних послуг: - Реєстрація та ліквідація бізнесу; - Стягнення заборгованостей з юридичних та фізичних осіб;...
3.2
02 лютого 2016 "Додайте перший відгук про Rivne Legal, Юридична компанія. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Експерт-Рівне, ППФ. Судова експертиза м. Рівне
Експерт-Рівне, ППФ. Судова експертиза
На даний момент немає детального опису цієї компанії
1.0
20 березня 2015 "Додайте перший відгук про Експерт-Рівне, ППФ. Судова експертиза. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Експертна компанія LexStatus г. Ровно
Експертна компанія LexStatus
Експертна компанія "LexStatus" пропонує послуги з отримання оцінки рухомого і нерухомого майна, послуги приватного БТІ - виготовлення технічних паспортів, довідок БТІ та ін.
0.0
11 січня 2017 "Додайте перший відгук про Експертна компанія LexStatus. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Авторозмитнення-брокер г. Ровно
Авторозмитнення-брокер
Розмитнення автомобілів. Проведення повного циклу митного оформлення товарів без втручання підприємця. Акредитація фірми в митному органі. Консультації , практичні рекомендації та корисні поради при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, складання зовнішньоекономічних договорів. Розрахунок митн...
0.0
14 вересня 2016 "Додайте перший відгук про Авторозмитнення-брокер. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Юпі, дизайн студія м. Рівне
Юпі, дизайн студія
НЕ ПРОПУСТИ! Розробка сучасного ефективного сайту Всього за 1000грн Сьогодні склалось ситуация, что коли Вашого бізнесу немає в інтернеті, то розвіваті его практично Неможливо ... Ми пропонуємо помочь Вам у розвитку бізнесу, створи для Вас грамотні та ефектівні інструменти: WEB сайт, інтернет магази...
0.0
01 березня 2016 "Додайте перший відгук про Юпі, дизайн студія. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ІнтерСофт, 1С Франчайзі м. Рівне
ІнтерСофт, 1С Франчайзі
«ІнтерСофт» - найстаріша компанія, що продає та обслуговує 1С. Працює з 1С аж з 1999 року. Основні клієнти, великі виробничі підприємства, з нестандартними задачами. За час роботи компанія запустила проекти більше ніж у 400 клієнтів.
0.0
28 січня 2016 "Додайте перший відгук про ІнтерСофт, 1С Франчайзі. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Варіанта, Агентство нерухомості м. Рівне
Варіанта, Агентство нерухомості
Весь спектр послуг на ринку нерухомості в Україні та за кордоном. Розуміючи кожного, знаходимо найкраще! Індивідуальний підхід до кожного клієнта при здійсненні операцій з купівлі-продажу та обміну нерухомості, вирішення всіх питань, пов'язаних з конкретною операцією, при цьому всі інформаційні...
0.0
29 січня 2016 "Додайте перший відгук про Варіанта, Агентство нерухомості. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Рекламно-виробниче підприємство «Кобзар» м. Рівне
Рекламно-виробниче підприємство «Кобзар»
Рекламна компанія РВП «Кобзар» в Рівному пропонує високоякісну зовнішню рекламу, якісний широкоформатний друк та професійне виконання різних видів поліграфічних послуг. Основним завданням нашого підприємства є зробити Вашу рекламу помітною та якісною, щоб кожен Ваш клієнт запам’ятав Ваш бренд саме...
0.0
24 травня 2015 "Додайте перший відгук про Рекламно-виробниче підприємство «Кобзар». Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип MIXALMEBEL, ремонт м’яких меблів м. Рівне
MIXALMEBEL, ремонт м’яких меблів
• ремонт м’яких меблів • перетяжка м’яких меблів • реставрація м’яких меблів • виготовлення нових меблів • вибір дизайну Компанія MIXALMEBEL уже не перший рік успішно працює у сфері виготовлення меблів, пропонує реставрацію і ремонт м’яких меблів. За роки багаторічної практики ми навчилися задовольн...
0.0
11 листопада 2014 "Додайте перший відгук про MIXALMEBEL, ремонт м’яких меблів. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Житловий комплекс "Гетьман Виговський" м. Рівне
Житловий комплекс "Гетьман Виговський"
Велике, просторе та затишне подвір’я, наявність паркомісць для автомобілів, сучасних безшумних швидкісних ліфтів у будинку, що виконаний із керамічної цегли із використанням сучасних систем зовнішнього утеплення. Житловий комплекс являє собою єдину будівлю, яка складається із десятиповерхових блок-с...
0.0
11 березня 2015 "Додайте перший відгук про Житловий комплекс "Гетьман Виговський". Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Житловий комплекс "Родинний" м. Рівне
Житловий комплекс "Родинний"
Поряд з житловим комплексом «Родинний», який невдовзі стане окрасою району Північний, є усе необхідне для повноцінного життя сім’ї. Розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка та усі зручності для виховання дітей — школи, садочки, басейн і парк, знаходяться неподалік.
0.0
09 червня 2015 "Додайте перший відгук про Житловий комплекс "Родинний". Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЗЛАТОБАНК, ПАТ, ВІДДІЛЕННЯ РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ м. Рівне
ЗЛАТОБАНК, ПАТ, ВІДДІЛЕННЯ РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ
"ЗЛАТОБАНК" – це банк-партнер. Він створений та розвивається як універсальна фінансова установа, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта та зосереджений на довгостроковій співпраці з останнім. Банк за правилами цивілізованого ринку, будує свої відносини з клієнтами на правових т...
0.0
22 травня 2015 "Додайте перший відгук про ЗЛАТОБАНК, ПАТ, ВІДДІЛЕННЯ РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ. Поділіться своїм досвідом..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Адвокат Костюкович Сергій Іванович м. Рівне
Адвокат Костюкович Сергій Іванович
Захист та представництво в судах в Зарічному, Дубровиці, Сарнах, Володимирці, м.Рівне та в Рівненській області.
0.0
30 квітня 2015 "Додайте перший відгук про Адвокат Костюкович Сергій Іванович. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Принтерія, поліграфічний центр м. Рівне
Принтерія, поліграфічний центр
Поліграфічний центр "Принтерія" здійснює розробку, дизайн і друк усіх видів, а також пропонує великий вибір канцтоварів, комп’ютерної периферії, дитячих іграшок, фототоварів та багато іншого. "Принтерія" надає широкий спектр поліграфічних послуг, а саме: друк і розробку візиток, календар...
0.0
15 лютого 2015 "Додайте перший відгук про Принтерія, поліграфічний центр. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Матвійчук Людмила Олександрівна, аудитор м. Рівне
Матвійчук Людмила Олександрівна, аудитор
Сертифікований аудитор, сертифікований бухгалтер-практик (CAP), дійсний член Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, Матвійчук Людмила Олександрівна, пропонує послуги в сфері аудиту, бухгалтерського та податкового обліку підприємствам усіх форм власності та фізичним особам-під...
0.0
23 травня 2015 "Додайте перший відгук про Матвійчук Людмила Олександрівна, аудитор. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Показати ще