Топ 20 компаній напрямку Розваги в Рівному

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Пейнтбольний клуб "Адреналін" м. Рівне
Пейнтбольний клуб "Адреналін"
Обираєш АКТИВНИЙ спосіб життя, любиш яскраві враження, бажаєш, щоб було що ЗГАДАТИ? Тоді ласково просимо в пейнтбольний клуб "АДРЕНАЛІН"! Пропонуємо вам: Відчути массу вражень і море адреналіну від гри в пейнтбол! Активний відпочінок на свіжому повітрі, це хороший варіант для різних компаній! П'...
5.0
18 грудня 2014 "Додайте перший відгук про Пейнтбольний клуб "Адреналін". Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Кіноцентр «Ера», м.Рівне м. Рівне
Кіноцентр «Ера», м.Рівне
Вартість бронювання білетів - 2 грн. Бронювання знімається за 20 хвилин до початку сеанса.
5.0
15 квітня 2015 "Додайте перший відгук про Кіноцентр «Ера», м.Рівне. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Кінопалац «Україна», м.Рівне м. Рівне
Кінопалац «Україна», м.Рівне
Кінотеатр обладнано: 1. Цифровим процесором CP 650D виробництва фірми Dolby. Процесор декодує код з оптичних фонограм, розкладаючи звуковий сигнал на 6 каналів (5+1). 2. Багатоканальна цифрова система відтворення звуку (5+1 канал): * Центральний "З". * Фронтальний правий "R". * Фронтальний лівий "L"...
0.0
24 травня 2015 "Додайте перший відгук про Кінопалац «Україна», м.Рівне. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Розважальний комплекс «Хутір» м. Рівне
Розважальний комплекс «Хутір»
Готельно-розважальний спортивний комплекс "Хутір" - це казкове містечко у вигляді українського села, увібравши кращі риси сучасних центрів розваг. Заклад має спортивну ліцензію Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Боулінг 10 доріжок виробництва "VIA", обладнання для гри...
0.0
23 лютого 2015 "Додайте перший відгук про Розважальний комплекс «Хутір». Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Рівненський академічний український музично-драматичний театр м. Рівне
Рівненський академічний український музично-драматичний театр
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
17 червня 2015 "Додайте перший відгук про Рівненський академічний український музично-драматичний театр. Поділіться своїм досвідом..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Ера, культурно-видовищний центр м. Рівне
Ера, культурно-видовищний центр
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
11 листопада 2014 "Додайте перший відгук про Ера, культурно-видовищний центр. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон