Топ 20 компаній напрямку Здоров'я в Рівному

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип МЦ Окфорд Медікал Рівне, медичний центр м. Рівне
МЦ Окфорд Медікал Рівне, медичний центр
МЦ "Оксфорд Медікал" - це 18 філій по всій Україні Наш Медичний центр "Окфорд Медікал Рівне" має відділення: Урологія Проктологія Гінекологія Терапія Дерматологія УЗД Лабораторна діагностика (аналізи)
4.3
14 червня 2017 "Спочатку вірила, що приватна клініка це, як закордоном, окрема кваліфікована думка спеціаліста за твої кошти. Крім..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Бортей Андрей, врач уролог сексопатолог МЦ АНИКО г. Ровно
Бортей Андрій, лікар уролог сексопатолог МЦ АНІКО
В кабінеті уролога-сексопатолога медичного центру "АНІКО"* проводить прийом кваліфікований спеціаліст в області урології, андрологогії та сексопаталогії. В кабінеті урології-сексопаталогії медичного центру Ви зможете пройти комплесне обстеження у зручний для Вас час із використанням новітнього...
4.8
02 лютого 2016 "Хороший спеціаліст, відмінний лікар... Рекомендую."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Біоенерготерапевт Радкевич Анатолій Петрович м. Рівне
Біоенерготерапевт Радкевич Анатолій Петрович
Допоможу піднятись на ноги після інсульту за 1 тиждень. Зніму енурез, головний біль, біль горла, бронхів, легенів, запалення нирок, простати, нервової системи. Дзвоніть понеділок-п'ятниця: 08:00-21:00, субота, неділя: 10:00-17:00 Довідка на діяльність Серія ААБ №601035 від 12.01.2014р....
5.0
20 вересня 2016 "Була на прийоми з дитиною допомогло поступово резельтат став зявлятися писля другого прийому (дитина в мене дуже..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Кабінет масажу  Ярмолюк Р. А. ПП м. Рівне
Кабінет масажу Ярмолюк Р. А. ПП
Дослідження лікарів доводять, що регулярний масаж поліпшує обмінні процеси в організмі, нормалізує статеву функцію, кровообіг, прискорює регенерацію клітин, зміцнює суглоби і зв`язки. Масаж позитивно впливає на серцево-судинну систему, опорно-руховий апарат, чинить антистресову дію. Якщо Вам потрібн...
5.0
12 січня 2016 "Відвідую цей кабінет масажу вже не один рік. Роман Андрійович, найкращий в своїй справі, чудовий професіонал, та..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дерматовенеролог м. Рівне
Дерматовенеролог
ЧАСТНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПРАКТИКА врача ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА-косметолог, который поможет: - в лечении болезней кожи: псориаза, экземы, крапивницы, детского атопического и пеленочного дерматита, инфекций кожи; - Избавиться демодекоза кожи, розовых и юношеских угрей; - Осуществить диагностику и лечение кожног...
4.0
13 лютого 2016 "Лікар дуже уважний, спокійний, компетентний та недорогий."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Клініка медичної косметології "Медлайф" м. Рівне
Клініка медичної косметології "Медлайф"
Основні напрямки діяльності клініки: — догляд за обличчям — корекція фігури — лікування дерматологічних захворювань — лікування хребта Спеціалізується клініка на апаратній косметології, та використовує останні моделі косметологічних апаратів виробництва Франції, Німеччини та Іспанії. Процедури за до...
3.0
06 лютого 2017 "Розчарована! Робила лазерне шліфування обличя,очікуваного результату я не отримала,це швидше був легкий пілінг..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Студія Здоров'я - НАША ОПОРА м. Рівне
Студія Здоров'я - НАША ОПОРА
Студія Здоров'я - НАША ОПОРА пропонує такі послуги: 1. Індивідуальне виготовлення подіатричних устілок для корекції стопи і виправлення деформацій хребта (сколіозів). 2.Лікування болі. Невідкладна допомога при болях суглобів, спини, ніг, стоп, головному болі, забоях, пошкодженнях зв"язок,...
3.0
18 вересня 2016 "Тарасова там уже пару років немає. Були там в серпні. Лікар там уже третій (знову помінявся). Перейшли на дешевий..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Dermed, спеціалізовані лікарські кабінети м. Рівне
Dermed, спеціалізовані лікарські кабінети
Уролог Діагностика та лікування захворювань органів сечовивідної системи, чоловічої статевої системи, інших патологічних процесів в зачеревному просторі. Гінеколог анонімна консультація, повне клінічне і діагностичне обстеження УЗД обстеження внутрішніх статевих органів п...
2.3
09 червня 2017 "Даром потрачені гроші і нерви. Совєтська медицина тільки за гроші. Звернулась до дерматолога, та зразу ж перенаправила..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Грищук Майя Михайлівна, системний сімейний психотерапевт м. Рівне
Грищук Майя Михайлівна, системний сімейний психотерапевт
VIP-підхід до кожного клієнта. Фахівець надає допомогу з 1991 року: дітям та підліткам із розладами поведінки (страхи, тривога, логоневроз, нетримання сечі, неслухняність, гіперактивність, крадіжки, агресивність, залежності тощо) подружнім парам (при непорозумінні та конфліктах, с...
1.0
11 червня 2017 "Не рекомендую звертатись до Маї Михайлівни. Тільки якщо хочете викинути гроші на вітер. Допомоги ніякої не надає..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип МРТ-діагностик, Медичний центр м. Рівне
МРТ-діагностик, Медичний центр
МРТ або магнітно-резонансна томографія - це новітнє досягнення медицини у сфері діагностики, яке допомагає побачити внутрішні органи і тканини. В основі цього методу обстеження лежить вплив магнітного поля на атоми водню в тканинах людини. При цьому абсолютно відсутнє шкідливе рентгенівське випромін...
0.0
05 квітня 2016 "Додайте перший відгук про МРТ-діагностик, Медичний центр. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Федірків Микола Миколайович, ФОП м. Рівне
Федірків Микола Миколайович, ФОП
Продажа виробів медичного призначення. Вся продукція сертифікована оригінальна та якісна. Професійні послуги в сфері медичної техніки. Безкоштовні консультації спеціалістів.
0.0
26 вересня 2015 "Додайте перший відгук про Федірків Микола Миколайович, ФОП. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Медичний центр Надії Бурмаки м. Рівне
Медичний центр Надії Бурмаки
Кризовий центр медико-психологічної допомоги проводить лікування залежностей: - алкоголізму; - тютюнопаління; - зайвої ваги; - ігроманії Гарантуємо анонімність лікування. Також пропонує послуги: - дитячого психіатра; психолога
0.0
05 жовтня 2015 "Додайте перший відгук про Медичний центр Надії Бурмаки. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні..."
Показати телефон
Логотип Art Clinic - клініка репродуктивної медицини м. Рівне
Art Clinic - клініка репродуктивної медицини
Art Сlinic - клініка репродуктивної медицини - має вищу аккредитаційну категорію (МЗ№009313). Наші лікарі проходили стажування в Англії, Німеччині, Нідерландах. Art Сlinic спеціалізується на лікуванні чоловічого і жіночого безпліддя. Ми застосовуємо методи діагностики і лікування рекомендовані Всесв...
0.0
27 вересня 2015 "Додайте перший відгук про Art Clinic - клініка репродуктивної медицини. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Лікар-нарколог вищої категорії Петро Йосипович Стець м. Рівне
Лікар-нарколог вищої категорії Петро Йосипович Стець
За власною методикою із використанням некласичного "шаманського" гіпнозу проводить лікар-нарколог вищої категорії Петро Йосипович Стець.
0.0
09 листопада 2014 "Додайте перший відгук про Лікар-нарколог вищої категорії Петро Йосипович Стець. Поділіться своїм досвідом – що..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТзОВ "Фапомед Україна" м. Рівне
ТзОВ "Фапомед Україна"
Пошиття виробів для медичних закладів
0.0
27 січня 2015 "Додайте перший відгук про ТзОВ "Фапомед Україна". Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Сабай Тай, herbal spa м. Рівне
Сабай Тай, herbal spa
Тайський масаж — це справжній ритуал Сходу, стан гармонії, краси і здоров’я. Вже після першого сеансу Ви відчуєте прилив енергії, відновлення фізичних сил і душевний спокій. У тайському масажному салоні "Сабай Тай" Вам запропонують усі види тайського масажу. Процедури проводять досвідчені май...
0.0
26 травня 2015 "Додайте перший відгук про Сабай Тай, herbal spa. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось, а що ні! Це допоможе..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Глуцька Людмила Валентинівна, підприємець м. Рівне
Глуцька Людмила Валентинівна, підприємець
класичний європейський SPA Біопокриття Декор Дизайн Моделювання нігтів високоякісними гелями
0.0
14 грудня 2014 "Додайте перший відгук про Глуцька Людмила Валентинівна, підприємець. Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Аптека "Біла ромашка", АТ "Фоззі-Фарм" м. Рівне
Аптека "Біла ромашка", АТ "Фоззі-Фарм"
Великий вибір товарів для краси: - лікувальна та гігієнічна косметика - БАДи, фіточаї, вітаміни - резервування та замовлення товару. Широкий асортимент лікарських засобів. АТ "ФОЗЗІ-ФАРМ" Ліцензія АВ № 493585, строк дії до 18.12.2014р.
0.0
19 січня 2015 "Додайте перший відгук про Аптека "Біла ромашка", АТ "Фоззі-Фарм". Поділіться своїм досвідом – що Вам сподобалось..."
Показати адресу
Показати телефон
Психологічна консультація. Тренінги.
0.0
03 березня 2015 "Додайте перший відгук про Пучковська Лілія Петрівна. Психологічна консультація. Тренінги.. Поділіться своїм досвідом..."
Показати адресу
Показати телефон
Показати ще